Що таке фуршет?

Фуршет – кейтеринг-обслуговування, яке не передбачає використання повного набору столових приладів, його особливість «по-перше, це зручно». Маленькі порційні салатики, тарталетки, шпажки, міні-тости, канапе, десерти – страви, яких не знайдеш на банкетному столі, зате охоче поласуєш ними на фуршеті.
Головна ціль такого формату кейтеринг-обслуговування – спілкування, тому все підготовлено так, щоб усі могли вільно пересуватися та контактувати між собою.


Art Catering – це місце, де вечірка ніколи не закінчується, а велике свято можна влаштувати імпульсивно. Пропонуємо Вам ознайомитися з видами фуршету, які пропонує наша компанія та обрати для себе найкращий варіант.


Що входить у послугу «Фуршет»?
1
Приготування
Їжа на святі – важливий фактор, від якого залежить загальна оцінка якості заходу. Тому ми виділяємо багато часу та уваги на банкетне меню і приготування основних страв на очах у гостей.
2
Обслуговування
Офіціанти – це обличчя свята, їх професіоналізму наша кейтерингова компанія приділяє особливу увагу. Взаємодія команди налаштована так, щоб на святі все працювало, як годинник.
3
Інвентар
Столи, стільці, посуд і весь інший інвентар, тобто оренда обладнання, яке потрібне для Вашого заходу, ми привеземо з собою. Вам залишається зустрічати та частувати гостей.
Процес роботи
Визначення кількості гостей
Порахуйте кількість людей по списку і ми визначимо скільки їжі Вам необхідно.
Формування меню
Ми складаємо варіанти меню відповідно до формату події, Ваших смаків та бюджету.
Формування ціни
Після ознайомлення та обговорення меню ми формуємо для Вас оптимальний варіант.
Оплата
Відбувається, коли меню та всі деталі узгоджені, або після дегустації. Вносите передоплату 50%, а в день замовлення оплачуєте решту суми за наші кейтерингові послуги.
Організація заходу
Складаємо з Вами або організаторами заходу таймінг. У призначений день приїжджаємо на локацію та організовуємо стіл.
Фото наших робіт
Made on
Tilda