Що таке коктейль-бар?

Коктейль-бар – це кейтеринг універсального виду. На бізнес-зустрічах та корпоративах такий формат допоможе налагодити потрібні контакти між партнерами та потенційними клієнтами. На приватних вечірках та весіллях сприятиме знайомству між гостями та даруватиме атмосферу комфорту. Коктейль-бар – це статусно, ефектно і просто гарно.
Якщо Ви хочете здивувати всіх не лише смачним алкоголем, а й перетворити його подачу на справжнє шоу, пропонуємо скористатися послугами наших професійних барменів. Бармен-шоу, гірка шампанського, тематичний бар чи аператив – наш кейтеринг вміє дивувати та викликати емоції. Фуршетні закуски - як варіант доповнення.

Бармен-шоу – це не лише віртуозне готування різноманітних коктейлів, яке так тішить поціновувачів ефектної подачі алкоголю. Це яскравий сценарій, за яким спочатку потрібно приготувати смачні коктейлі, потім їх прикрасити, і тільки після цього подати так, щоб гості були в захваті.

Гірка шампанського – один з найяскравіших акцентів свята. Стійка піраміда, наповнена ігристим – показник професіоналізму офіціантів, які беруть участь в обслуговуванні. Така гірка викличе захоплення та подарує хороший настрій.
Що входить у послугу «Коктейль-бар»?
1
Приготування
Ми готуємо 4-5 видів смачних напоїв, які Ви обираєте за нашою коктейльною картою.
2
Інвентар
Посуд, лід, барна стійка, трубочки та весь інший інвентар, тобто оренду обладнання, яке потрібне для Вашого заходу, ми привеземо з собою.
3
Клінінг
Після того, як кейтеринг завершиться, наш відділ прибирання залишить чистоту та порядок.
Процес роботи
Визначення кількості гостей
Порахуйте кількість людей по списку і ми визначимо необхідну кількість напоїв.
Формування меню
Складаємо варіанти меню відповідно до формату події, Ваших смаків та бюджету. До коктейль бару Ви можете замовити фуршетні закуски.
Формування ціни
Після ознайомлення та обговорення меню ми формуємо для Вас оптимальний варіант.
Оплата
Відбувається, коли меню та всі деталі узгоджені, або після дегустації. Вносите передоплату 50%, а в день замовлення оплачуєте решту суми.
Організація заходу
Складаємо з Вами або організаторами заходу таймінг. У призначений день приїжджаємо на локацію та організовуємо бар та оренду обладнання.
Фото наших робіт
Made on
Tilda